Współcześnie lansowana idea bycia doskonałym, w niektórych z nas powoduje bunt. Tak dzieje się zazwyczaj z nienaturalnymi dla człowieka konceptami – uwierają nas ich ramy i nie mamy ochoty brać w nich udziału. Związana z tematem NIEDOSKONAŁOŚCI 14 kwietnia w Oxfordzie odbyła się konferencja Doskonale Niedoskonali. Co swoim udziałem wniosła do spotkania współzałożycielka ExcellenceVale i założycielka Suska Mentoring Anna Ewa Suska?

Wystąpienie Anny Ewy Suska pt. Jak zbudować prosperujący biznes, mocny personal brand i odnieść sukces?” szczególnie mocno poruszyło publikę.

Dlaczego? Mentorka i trenerka biznesu, wpółzałożycielka ExcellenceVale http://excellencevale.com/ ,  „Polka roku 2016” i „Lwica Biznesu” magazynu Law Business Quality podała konkretne przykłady, które systematycznie wdrażane przynoszą efekty. Jej wystąpienie zebrało ogromne brawa i uruchomiło lawinę pytań, na które prelegentka chętnie odpowiadała.

Jedna z podopiecznych Suska Mentoring- Beti Gie, młoda, utalentowana wokalistka uświetniła swym wystąpieniem uroczystą kolację w pięknych przestrzeniach Uniwersytetu z recitalem swoich piosenek. Tego dnia odbył się również  premierowy pokaz teledysku do piosenki artystki “Just Believe”. Kariera Beti Gie w ostatnich tygodniach nabrała rozpędu ze sprawą programu mentoringowego Anny Ewy Suska. Dotychczas mało znana, zdolna Polka niebawem wyda swój pierwszy album! To żywy przykład na to, że dobrze poprowadzony mentoring przynosi spektakularne efekty i realne sukcesy.

Beti Gie Suska Mentoring

Oto, co o konferencji i prelekcjach powiedzieli uczestnicy:

Podczas konferencji Doskonale Niedoskonali usłyszałem wiele celnych wystąpień. Spójność i autentyczność jest sporym plusem przy budowaniu długoterminowych relacji. Jeśli miałbym wyróżnić jedną osobę, to uważam że Anna Ewa Suska dała świetny przekaz. Strategia jest niezwykle istotna w biznesie i podobało mi się, w jaki sposób używa jej we własnych projektach. Cenne wskazówki – mówi Marek Jazz akredytowany Instruktor i trener rozwoju, współtwórca grupy „Uczmysięuczyć” i MN Mastery.

 

Według mnie na wyróżnienie zasługuje Anna Ewa Suska, która pokazała konkretne narzędzia, jeśli chodzi o budowanie marki i biznesu z UK. Świetne wystąpienie – Marcin Kamoda z firmy MK Business Consulting.

 

BESTSELLER ROKU 2018

Wizja, cel i ogrom pracy sprawiły, że działania Anny Ewy Suska: Suska Mentoring i roczny program mentoringowy TO YOUR SUCCESS okazały się… sukcesem i bestsellerem. Nagrodę BESTSELLER ROKU 2018 w kategorii MENTOR ROKU przyznawaną przez Agencję Wydawniczo-Promocyjną I.D.MEDIA, szczęśliwa laureatka odebrała w marcu 2018.

O programie TO YOUR SUCCESS

Najszybszą drogą do sukcesu jest nauka od najlepszych. Można uczyć się na własnych błędach, można też skorzystać z wiedzy i doświadczenia innych, co znacznie skraca czas dochodzenia do pełni sukcesu. TO YOUR SUCESS to „kuźnia talentów”, to szereg spotkań w ramach programu mentoringowego z Anną Ewą Suską, polską Lwicą Biznesu 2016, która za

Program TO YOUR SUCESS to unikatowa szansa wejścia na wyższy poziom swojej kariery zawodowej! ExcellenceVale łączy indywidualnych uczestników programu mentoringowego w bezprecedensową grupę wsparcia w profesjonalnym rozwoju.

O ExcellenceVale

Firma oferuje szkolenia stacjonarne z najlepszymi polskimi trenerami, coachami i psychologami oraz biznesowe programy mentoringowe, a w przyszłości również inne produkty rozwojowe.

ExcellenceVale powstało po to, aby dostarczyć jak najlepszych narzędzi do rozwoju osobistego i biznesowego, a dzięki temu  wpływać na poprawę świadomości, rozwój wiedzy, umiejętności i postaw. Firma działa w branży rozwoju osobistego i biznesowego, kierując swoją ofertę do Polaków niezależnie od ich miejsca zamieszkania.

Dąży do momentu, gdy świadomość Polaków zmieni się w takim stopniu, że większość społeczeństwa będzie w stanie w pełni realizować swój potencjał osobisty, zawodowy i biznesowy.

Więcej o programie mentoringowym dowiesz się na stronach:

www.excellencevale.com

www.suskamentoring.pl

 

 

 

Zamów kurs on-line i studiuj w swoim czasie. Najlepsze kursy specjalistów w swoich dziedzinach w jednym miejscu! Zamknij

Pin It on Pinterest

Szeruj

Podziel się postem z przyjaciółmi