Naucz się jak stworzyć kurs on-line w 7 krokach

Tylko 7-14 dni dzieli Ci od niezależności finasowej. Jeśli planujesz wakacje, chcesz pracować mniej niż do tej pory, zdobyć dodatkowy, pasywny dochód, nie musisz inwestować w nieruchomości. Stwórz kurs on- line i podziel się ze światem swoją wartością.

Wybierz kurs dla siebie i zmień swoje życie

Jeśli tu jesteś, to znaczy, że podjęłaś pierwszy krok do zmian w swoim życiu i biznesie. Gratulujemy!

W sklepie znajdziesz różne propozycje kursów z zakresu rozwoju osobistego i biznesowego. Z czasem będzie przybywać ich coraz więcej. Dbamy zarówno o najwyższą jakość naszych szkoleń. Sprawdzamy trenerów, którzy podejmują się pracy z naszą akademią z należytą uwagą, żebyś miała pewność, że nauczysz się jak najwięcej w dogodnym dla Ciebie czasie. Wszyscy nasi trenerzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z klientami i są specjalistami w swojej dziedzinie. Poczuj się pewnie, naucz się tego, czego oczekujesz i korzystaj z życia pełnymi gaściami. Bo jeśli nie teraz, to kiedy?

Rozwój osobisty

Kursy rozwojowe, wzmacniajace kobiecy potencjał. Dzięki nim staniesz się silniejsza. Odkryjesz swoje talenty, mocne i słabe strony, zaczniesz z nimi pracować i odkrywać na nowo szczęśliwą siebie, która spełnia marzenia, pewnym krokiem kroczy przez życie, dobrze dogaduje się zarówno z rodziną, jak i ze współpracownikami. Kobieta asertywna, kobieta sukcesu, potrafiąca zaróno dawać z siebie, jak i brać.

Marketing dla firm

Znajdziesz u nas rozbudowany dział marketingu. Jeśli poszukujesz pomocnej dłoni w układaniu planu marketingu, wybierz jedną z dostępnych opcji mentoringowych. Jako jedyni na rynku oferujemy usługi marketingu zintegrowanego. Dostaniesz tu zarówno szkolenia z podstaw, jak i narzędzi i technik marektingowych. 

Zakładanie biznesu

Masz pomysł na biznes, ale chcesz sprawdzić czy masz szansę na powodzenie. Założyłaś już biznes, ale nie do końca wiesz, w którą stronę iść, od czego zacząć, jak ułożyć wszystkie swoje działania, żeby osiągnać sukces. Uczymy myśleć strategicznie, układamy wspólnie plany, które krok po kroku realizujemy. 

Kursy on-line

Kursy on-line, które adresują Twoje problemy z biznesem, nastawione na naukę konkretnych umiejętności, które pomogą Ci wzmocnić Twój biznes i życie osobiste. To budżetowa opcja pracy z jednym z naszych mentorów, wymagająca od Ciebie nieco więcej pracy własnej, ale za to łatwo dostępna.

Do premiery kursu pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dla kogo jest ten kurs?

Dla każdej przedsiębiorczyni, która ma już działający biznes, lub właśnie go planuje. To także kurs dla tych, którzy szukają dochodu pasywnego poza biznesem, czy dodatkowego dochodu poza etatem. To doskonały kurs dla osób działających w sektorze usług, szczególnie tych, które pochłaniają dużo czasu i energii, dla psychologów, coachów, mentorów, trenerów biznesu, liderów sprzedaży bezpośredniej, kosmetyczek, nauczycieli, fryzjerek, autorek książek, a nawet dla artystek. To także kurs dla producentek przedmiotów fizycznych, które chcą wzbogacić swoją ekpertyzą ofertę firmy.

Co będziesz w stanie zrobić po kursie?

Zaplanować ścieżkę wolności finansowej dla siebie i swojej rodziny

Zaplanujesz temat, opracujesz kurs, wgrasz go na platformę, rozplanujesz i wdrożysz działania marketingowe, uruchamiajac maszynę sprzedażową na swoje potrzeby. Kurs jest przeznaczony dla każdej przedsiębiorczyni, również tych, które nie obsługują WordPressa.

Czy potrzebuję specjalnego sprzętu do produkcji kursu?

Potrzebujesz jedynie laptopa z kamerą i  programem do prezentacji

Kurs można wyprodukować z pomocą laptopa z zainstalowaną kamerą, PowerPointa lub Keynotes oraz programu do edycji filmów. Jeśli lubisz tłumaczyć i pisać na tablicy, przyda Ci się także biała tablica do prezentacji lub zwykły blok z białymi kartkami. Jeśli chcesz poprawić jakość filmów- warto zainwestować w mikrofon i kamerkę internetową. Jeśli chcesz kurs mieć na swojej platformie, zalecane jest posiadanie strony w WordPressie.

Jak szybko będę w stanie zarobić?

Tak szybko jak sama zdecydujesz i wykonasz wszystkie kroki

Jesteś w stanie przygotować kurs i rozpoczać jego promocję już w 7 dni! Prosty, krótki kurs, na którego przygotowanie nie będziesz potrzebowała wielu godzin, do którego materiały już masz, tylko pozostaje Ci ich ułożenie, wgranie oraz promocja kursu. Kurs możesz tworzyć w tym samym czasie, kiedy szkolisz się sama. Najbardziej zdeterminowane studentki zaczynają zarabiać już pierwszego dnia po rozpoczęciu jego promocji, często kiedy dopiero zaczynają tworzyć kurs!

Kto poprowadzi kurs?

Holistyczna marketerka, pasjonatka neuromarketingu i emotional brandingu, od ponad 15 lat uczy się i doświadcza przemian rynkowych, do których dopasowuje skuteczne narzędzia marketingowe. Z kwalifikacji formalnych, studiowała dziennikarstwo w Collegium Civitas, ukończyła marketing certyfikowany przez The Chartered Insititute of Marketing, Social IMC na Northwestern University, Consumer Neuroscience and Neuromarketing w Copenhagen Business School oraz Digital Marketing University of Illinois at Urbana- Campaign.

Ambasadorka etycznych biznesów i kobiecej przedsiębiorczości. Wierzy w siłę autentyczności, docierania do wartości, które reprezentują marki i przekłada je na słowa, budując relacje ze społecznościami na całym świecie.

Powiedzieli o mnie:

Joanna Tucholska

Kursy Gosi Szwed są warte każdej złotówki! To nie koszt – to inwestycja w Twoje nowe kompetencje. Praktyczna wiedza przekazana wprzystępny sposób, pozwala Ci natychmiast wdrażać nowe rozwiązania i rozwijać swój biznes w takim kierunku, w jakim byś chciała tak naprawdę zmierzać, ale być może do tej pory brakowało Ci odpowiednich narzędzi lub….pewności siebie, że jesteś dobra w tym co robisz.
Zdecydowanie polecam!

Kinga Bogdańska

Z Margo współpracuję od kilku miesięcy i nie wyobrażam sobie, że mogłoby jej nie być. To totalny profesjonalizm. Jej podejście, sposób rozmowy, wiedza merytoryczna, ciepło i chęć pomocy są wyjątkowe i niezastąpione. Jeśli szukasz osoby , która pomoże Ci ogarnąć plan marketingowy i wydobędzie to co masz najlepszego i jeszcze ubierze to w taki przekaz, który dotrze do Twojej grupy docelowej to nie ma lepszej osoby.

Maja Szymczyk

Gosia jest bardzo doświadczonym specjalistą z dziedziny marketingu – poza tym jest wspaniałą, ciepłą, mądrą osobą i praca z nią jest wielką przyjemnością i zawsze daje doskonałe rezultaty.

Gotowa?

Przygotowując się do kursu, nie zapomnij przygotować notatnika, przynajmniej 1-2 godzin czasu na wykonanie zadań. Polecam technikę Pomodoro- dzięki aplikacji do odmierzania czasu, będziesz dokładnie wiedziała ile czasu poświeciłaś na przygotowanie swojego pierwszego kursu, Twojego kursu na niezależność!

Do premiery kursu pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jeśli zdecydujesz się na zakup kursu już dziś, w promocji dostaniesz:

 

  • 5 dodatkowych technik, pozwalajacych na zarabianie pasywne bez inwestowania Twojego czasu i pieniędzy!!!
  • Zniżki na kolejne szkolenia on-line
  • Dostęp do tajnych ofert tylko dla członków społeczności

 

PROMOCJA TRWA TYLKO do 27.06.2018!!!

 

Tyle czasu zostało do końca PROMOCJI!

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Zamów kurs on-line i studiuj w swoim czasie. Najlepsze kursy specjalistów w swoich dziedzinach w jednym miejscu! Zamknij

Pin It on Pinterest