Kim jesteśmy?

Aga Karakurd

Coach i mentor biznesu

Business Coach, Project Manager, Psycholog, od ponad 5-ciu lat wspiera i umacnia firmy oraz klientów indywidualnych w drodze do osiągania lepszych rezultatów. Mentorka i coach kobiet biznesu, strateg modelowania biznesu, który natrafiając na bloki osobiste wie co z nimi zrobić. Pracuje nad konkretnymi rozwiązaniami, ustawia modele biznesowe tak, żeby zarabiały jak najwięcej i były dopasowane do osobowości właściciela marki.

Gosia Szwed

Marketer

Strateg marketingu, pasjonatka neuromarketingu i emotional brandingu, od ponad 15 lat uczy się i doświadcza przemian rynkowych, do których dopasowuje skuteczne narzędzia marketingowe. Ambasadorka etycznych biznesów i kobiecej przedsiębiorczości. Wierzy w siłę autentyczności, docierania do wartości, które reprezentują marki i przekłada je na słowa, budując relacje ze społecznościami na całym świecie. 

Marek Olszewski

Mentor finansowy

Studiował MBA, praktyk z ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania finansami firm i tworzeniem kompleksowych rozwiązań z zakresu optymalizacji kosztowej i organizacyjnej. Sprowdza kobiece biznesy z chmur na ziemię, dając narzędzia do wzrastania. Sprawdza biznesy pod kątem finansowym, wskazując co i gdzie należy poprawić. Do tego zajmuje się stroną organizacyjną firm, od zakładania działalności do przeszktałcania w spółki. 

Paulina Cichocka

Paulina Cichocka

Spec od WordPressa

Jej specjalność to WordPress. Nim oddycha i jego naucza od podstaw. Jest samoukiem, który krok po kroku prowadzi zainteresowanych tworzeniem własnych blogów i stron internetowych bez znajomości kodowania. Już nie musisz czekać na designera, ani agencję, która zrobi Ci stronę. Zrób to sama! Nauczy Cię jak stworzyć stronę i nią zarządzać. Nie musisz znać się na kodowaniu, ani na tych „technicznych” rzeczach. Paulina przygotowała materiały video, na których pokaże Ci każdy krok jaki możesz wykonać, żeby Twoja strona wyglądała tak jak chcesz, zarówno od strony wizualnej, jak i merytorycznej.

Kinga Bogdańska

Kinga Bogdańska

Coach żonglujących matek

Od 7 lat prowadzi szkolenia dla kobiet w zakresie odkrywania wewnętrznych potencjałów, kreowania życia oraz  wyznaczania i realizacji celów. Na bazie swoich doświadczeń napisała książkę „Mistrzyni Swojego Życia, Żonglująca Matka”. Poprzez swoją pracę: obudzi Twój potencjał, zmotywuje Cię do zmiany , sterroryzuje Twoje lenistwo,  wskrzesi Twoją kobiecość,  pokaże jak sięgać po swoje, odgruzuje Twoje marzenia, zaprosi do radości bycia sobą. Nazywa siebie „przyjaciółka” w zmianie. Dzięki niej odkryjesz siebie na nowo. Pracując z kobietami jest ich przyjaciółką w zmianie, mentorem, motywatorem, a czasami nawet terrorystką z uśmiechem na ustach.   

Ania Pimm

Ania Pimm

CV Maker/ Spec od finasów

Ania ukończyła studia o kierunku finansowym w Londynie, na co dzień jest Kontrolerem Finansowym w jednej z dużych międzynarodowych firm, pracowała w londyńskim City. Swój analityczny umysł wykorzystuje także od lat w pomaganiu polskiej społeczności, pisząc wyjątkowo skuteczne dokumenty aplikacyjne. Ma imponujące portfolio setek CV i listów motywacyjnych, dzięki którym większość aplikantów dostała zaproszenie na rozmowę i dostało pracę. Przeprawadza audyt i szyje nowe CV na miarę potrzeb pracodawcy, pokazując aplikantów od najlepszej strony.

  • Tworzenie esencji marki 86%
  • Marketing 4P 96%
  • Coaching i mentoring 60%
  • Kreatywność 100%

Nasza Historia

Kim są Kobiety (i nie tylko!) Sukcesu?

Akademia Biznesu Kobiet Sukcesu to pierwsza w Wielkiej Brytanii platforma e-learningowa, na której znajdziesz kursy z dziedzin, którymi interesują się kobiety. Uczymy inteligentnych, efektywnych strategii, które pomogą Ci w życiu osobistym i biznesowym. Promujemy ekspertów i ich skuteczne programy treningowe.

Jeśli szukasz pomocnej ręki w dziedzinie:

  • online marketingu,
  • kogoś kto da Ci odpowiedzi na pytania: jaki jest mój talent,
  • jak walczyć z moimi słabościami,
  • jak znaleźć balans pomiędzy wszystkimi moimi życiowymi rolami,
  • chcesz się nauczyć dodatkowych umiejętności, które dotąd jedynie podziwiałaś u innych, to świetnie, że do nas trafiłaś.

Niezależnie od tego czy już masz biznes, czy dopiero próbujesz znaleźć sposób na zmonetyzowanie swojej pasji, jesteśmy dla Ciebie. Dzisiaj, żeby zmienić świat, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Już dziś możesz znaleźć sposób na to, żeby dawać swoje wartości innym, żeby Twoje produkty trafiały do ludzi i czyniły świat lepszym. W Akademii Biznesu Kobiety Sukcesu skupiamy się na tym, żeby jakość edukacji przekładała się na Twoje sukcesy w sferze osobistej i biznesowej.

Przyszłość zaczyna się tu i teraz. Bądź zmianą, zmieniaj świat na lepszy dzięki temu co masz do zaoferowania. Eksperci mówią, że za kilka lat nie będzie już osoby na świecie, która nie byłaby online. To miliardy ludzi, którzy nas potrzebują, także Ciebie, Twojego pięknego umysłu i produktów. Dla każdego znajdzie się miejsce. Przyłączysz się do zmiany świata na lepsze?

                                      Zdecydowana?

Zamów jedno ze szkoleń lub umów się na BEZPŁATNĄ konsultację, wpisując dane w poniższym formularzu. 

                                         

Jesteś coachem, szkoleniowcem, masz wiedzę którą możesz przekazać przedsiębiorczym kobietom?

Napisz do nas. Oferujemy współpracę na bardzo korzystnych warunkach. Jeśli czujesz się na siłach, żeby przekazywać swoją wiedzę, robiłaś to już wcześniej, odnosząc dydaktyczne sukcesy, posiadasz kompetencje, aby uczyć kobiety jak osiagnąć sukces, daj znać. Razem możemy więcej.

UWAGA: Jeśli chcesz współpracować z Akademią Biznesu- Kobiety Sukcesu, wymagane jest wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w dziedzinie, której ekspertyzą sie zajmujesz. W trosce o najwyższą jakość szkoleń, program będzie podlegał certyfikacji na terenie Wielkiej Brytanii, w związku z tym każdy moduł będzie rygorystycznie sprawdzany. System certyfikacji służy studentom, którzy mają pewność, że inwestują w programy najwyższej jakości.

 

Formularz zgłoszeniowy dla autora szkolenia

2 + 15 =

Formularz kontaktowy dla zainteresowanych szkoleniem

2 + 8 =

fbq('track', 'PageView');

Zamów kurs on-line i studiuj w swoim czasie. Najlepsze kursy specjalistów w swoich dziedzinach w jednym miejscu! Zamknij