Podkręć tempo rozwoju swojego biznesu

Naszą misją jest pomaganie kobiecym biznesom rozwijać skrzydła

Kim jesteśmy?

Aga Karakurd

Coach i mentor biznesu

Business Coach, Project Manager, Psycholog, od ponad 5-ciu lat wspiera i umacnia firmy oraz klientów indywidualnych w drodze do osiągania lepszych rezultatów. Mentorka i coach kobiet biznesu, strateg modelowania biznesu, który natrafiając na bloki osobiste wie co z nimi zrobić.

Gosia Szwed

Marketer

Strateg marketingu, pasjonatka neuromarketingu i emotional brandingu, od ponad 15 lat uczy się i doświadcza przemian rynkowych, do których dopasowuje skuteczne narzędzia marketingowe. Ambasadorka etycznych biznesów i kobiecej przedsiębiorczości.

Marek Olszewski

Mentor finansowy

Studiował MBA, praktyk z ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania finansami firm i tworzeniem kompleksowych rozwiązań z zakresu optymalizacji kosztowej i organizacyjnej. Sprowdza kobiece biznesy z chmur na ziemię, dając narzędzia do wzrastania.

Określ swój biznes

Na nasyconym rynku trudno jest skutecznie odpowiedzieć na potrzeby klientów. Zapraszamy dla Ciebie najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu pomogą Ci pokonanać wyzwania jakie stawia przed Tobą biznes. Znajdziesz tu nie tylko rzetelną wiedzę akademicką, ale także praktyków, którzy uprawiają żonglerkę nowoczesnymi narzędziamy marketingowymi.

Zaprojektuj biznes

Nie każdy jest kreatywny z natury, jednak każdy ma swój zestaw zalet, które może wykorzystać w kreacji biznesu. Damy Ci narzędzia dzięki którym będziesz w stanie robić graficzne projekty i rozwinąć swój potencjał twórczy w zakresie copywritingu, opracowywania oferty czy promocji. Unikalna wiedza z zakresu neuromarketingu da Ci dodatkowe punkty, na których będziesz mogłą oprzeć swoją wizję.

Zaplanuj swój biznes

Nie ma przedsiębiorców, którzy nie mają problemów. Jesteśmy po to aby znaleźć rozwiązania, pokonywać przeszkody. Nigdy nie będziesz perfekcyjna, nie czekaj, działaj! Pomożemy Ci z blokami motywacyjnymi, marketingiem, scalingiem oraz automatyzacją biznesu.Niezależnie czy Twoimi słabymi punktami są: brak umiejętności sprzedaży, wiedzy marketingowej, znajomości, nie wiesz jak zoptymalizować koszty? Pomagamy.

Znajdź partnerów

Wierzymy w to, że solo nie zajdziesz daleko. Pomagamy rozkwitać nie tylko Tobie, ale także łączyć z ludźmi abyście mogli współdziałać. Świat funkcjonuje dobrze tylko wtedy kiedy ludzie ze sobą współpracują, dopełniając się swoimi wartościami i talentami. Wierzymy w wartość networkingu. Polonia jest bardzo aktywna na całym świecie. Już dziś wykorzystaj unikalne cechy Twojego biznesu i pokaż się innym!

  • Tworzenie esencji marki 80%
  • Marketing 4P 80%
  • Coaching i mentoring 80%
  • Satysfakcja klientów 97%

Nasza Historia

Kim są Kobiety (i nie tylko!) Sukcesu?

Grupą ludzi, która wspiera kobiece biznesy. Sercem i duszą marki są: Aga, Gosia i Marek, którzy dbają o to, żebyście mieli dostęp na najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach. Przygotujemy wspólnie z Tobą: plan działania, strategię marketingową na najwyższym poziomie, plan optymalizacji finansowej, narzędzia marketingowe, które umożliwią Ci natychmiastowe działanie. Z pomocą specjalistów, zadbamy o Twój styl, markę osobistą, relacje z mediami, kampanie marketingowe oraz linkowanie z ludźmi, dla których Twój biznes będzie wartością. W Akademii Kobiety Sukcesu będziesz mogła zdobyć unikalne umiejętności doceniane zarówno na konkurencyjnym rynku, jak i przez pracodawców.

Wierzymy w siłę kobiecych biznesów, opartych na etyce i odpowiedzialności społecznej. Niezależnie od tego w jakim miejscu na świecie działasz, mamy wiedzę i doświadczenie, żeby Ci pomóc.

Dostajesz pakiet unikalnej wiedzy i mentora, który pomoże zastosować Ci ją w praktyce. Czego chcieć więcej?

Zatem jeśli szukasz praktycznych rozwiązań dla swojego biznesu lub dopiero myślisz o tym, żeby z nim wystartować, zgłoś się do nas! Ułożymy wspólnie model biznesowy, zidentyfikujemy przeszkody, które wspólnie pokonamy, będziemy dla Ciebie tak długo aż poczujesz się pewnie z nową wiedzą i narzędziami, które dostaniesz na całe życie, bez konieczności studiowania biznesu przez 7 lat i nabywania doświadczenia przez 15.

W przeciwieństwie do wielu „biznesowych guru”, którzy obiecują Ci zarobki po kilkadziesiąt tysięcy funtów czy euro w przeciągu miesiąca, my dajemy Ci solidne podstawy po to, abyś sama zadecydowała jak chcesz prowadzić swój biznes, co jest dla Ciebie ważne i cieszyła się tym co robisz, monetyzując swoje pasje i spełniajac marzenia.

                                                              Zdecydowana?

                    Wypełnij formularz kontaktowy na dole strony i wyślij nam wiadomość.

                                         

  •  

Jesteś coachem, szkoleniowcem, masz wiedzę którą możesz przekazać przedsiębiorczym kobietom?

Napisz do nas. Oferujemy współpracę na bardzo korzystnych warunkach. Jeśli czujesz się na siłach, żeby przekazywać swoją wiedzę, robiłaś to już wcześniej, odnosząc dydaktyczne sukcesy, posiadasz kompetencje, aby uczyć kobiety jak osiagnąć sukces, daj znać. Razem możemy więcej.

UWAGA: Jeśli chcesz współpracować z Akademią Biznesu- Kobiety Sukcesu, wymagane jest wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w dziedzinie, której ekspertyzą sie zajmujesz. W trosce o najwyższą jakość szkoleń, program będzie podlegał certyfikacji na terenie Wielkiej Brytanii, w związku z tym każdy moduł będzie rygorystycznie sprawdzany. System certyfikacji służy studentom, którzy mają pewność, że inwestują w programy najwyższej jakości.

 

Formularz zgłoszeniowy dla autora szkolenia

15 + 2 =

Formularz kontaktowy dla zainteresowanych szkoleniem

9 + 7 =