Kim jestem?

Margaret A. Szwed

Mentorka i strateg marketingu, założycielka Akademii Biznesu Kobiet Sukcesu

Jestem holistyczną marketerką, pasjonatką neuromarketingu i emotional brandingu, od ponad 15 lat rozwijam swoją wiedzę marketingową, adaptując narzędzia do potrzeb moich klientów. Z kwalifikacji formalnych, studiowałam dziennikarstwo w Collegium Civitas, ukończyłam podyplomowe studium marketingu certyfikowane przez The Chartered Insititute of Marketing w Wielkiej Brytanii, Social IMC na Northwestern University, Consumer Neuroscience and Neuromarketing w Copenhagen Business School oraz Digital Marketing University of Illinois at Urbana- Campaign oraz szereg kursów i szkoleń z zakresu marketingu, sprzedaży i rozwoju osobistego i coachingu. Jednym słowem jestem marketerką z grupy tzw. generalist, co oznacza, że zbieram to, czego uczą inni na kursach w jedną spójną marketingową całość, która służy biznesowi. Każdy ma prawo do prowadzenia biznesu dokładnie tak, jak sobie wymarzył. Nie musisz w tym celu opanować sztuki wdrażania reklam na Facebooku, czy prowadzić codziennie transmisje live, jeśli nie czujesz się w tym komfortowo. Moją rolą jest znalezienie Twojego złotego środka, balansu pomiędzy oczekiwaniami a tym, co możesz osiągnać ze swoimi zasobami.

Jestem zagorzałą ambasadorką etycznych biznesów i kobiecej przedsiębiorczości. Wierzę w siłę autentyczności, docierania do wartości, które reprezentują marki i przekładam je na słowa, budując relacje ze społecznościami na całym świecie. Moją misją jest pomoc biznesom rozkwitać. W swojej pracy wykorzystuję autorskie systemy i techniki, bazujące na wieloletnim, różnorodnym doświadczeniu z markami, zarówno małymi, początkującymi, jak i tymi, których celem jest skuteczna, skrojona na miarę komunikacja marketingowa na szeroką skalę. Moją misją jest przekazywanie wiedzy, która pomoże kobietom poukładać ich biznes w sposób, który jest zgodny z ich wartościami i życiowymi celami. 

W czym mogę Ci pomóc i kiedy mogę Ci pomóc?

 •  jeśli masz już biznes, ale nie bardzo wiesz w jakim kierunku iść, jak przygotować strategię marketingową, żeby była spójna i nastawiona na efekty
 •  myślisz o założeniu biznesu, ale nie wiesz czy ten pomysł się sprawdzi na rynku
 • chcesz skalować biznes, zacząć sprzedawać na rynkach całego świata, ale zupełnei nie wiesz jak się do tego zabrać
 • odbyłaś szereg szkoleń online, ale wciąż nie wiesz jak poskładać puzzle i ułożyć je w unikalną, efektywną strategię marketingowo- sprzedażową
 • działasz, wiesz jak zarządzać social mediami, ale nie masz wizji na przyszłość
 • szukasz pomocy w prowadzeniu digital marketingu
 • szukasz kogoś, kto przełoży Twoje wartości na język konsumentów, stworzy teksty i odpowiednio je wypozycjonuje

Jeśli jesteś w jednej z powyższych sytuacji, daj znać. Skontaktuj się ze mną poprzez social media, lub drogą mailową: sukcesjestkobieta@gmail.com

.

Moja historia

Kiedy przyjechałam do Wielkiej Brytanii z kilkoma funtami w kieszeni, nic nie wskazywało na to, że skończę tu kolejny kierunek studiów i założę własny biznes. Nie miałam nawet śmiałości myśleć, że będę robiła coś wiecej niż kelnerowanie czy sprzątanie. Nabrałam pokory.

Jednak nie musiałam długo czekać na to, żeby moje życie nabrało znajomego z Polski tempa. Dostalam awans po trzech miesiącach pracy dla luksusowej marki kosmetycznej, co pozwoliło mi też zacząć studia. Marketing ukończyłam jako jedyna emigrantka, zaliczając wszystkie egzaminy jako jedna z nielicznych w pierwszym terminie.

Z dyplomem w kieszeni założyłam magazyn dla kobiet Lejdiz, a potem Akademię Biznesu Kobiet Sukcesu. To pierwsza w Wielkiej Brytanii platforma e-learningowa, na której znajdziesz kursy z dziedzin, którymi interesują się kobiety. Znajdziesz tu kursy i szkolenia, o których ja marzyłam kilka lat temu. Zainwestowałam ponad 15 lat w naukę i pracę z klientami marketingowymi. Moja praca jest moją pasją, dlatego wykonuję ją z zapałem i nieukrywaną przyjemnością. Na potrzeby klientów dobieram także specjalistów w swoich dziedzinach, którzy od lat pomagają kobietom osiągać ich cele. Nie ma tu przypadków. Każda osoba jest sprawdzona i rekomendowana przez co najmniej kilku swoich studentów. 

Jeśli szukasz pomocnej ręki w dziedzinie:

 • szkoleń z różnych dyscyplin biznesu i obszarów rozwoju osobistego,
 • strategii marketingowej dla swojej marki,
 • sesji terapeutycznych, coachingowych czy mentoringowych,
 • takiego modelu biznesu, który usatysfakcjonuje Ciebie i Twoją rodzinę,
 • chcesz się nauczyć dodatkowych umiejętności, które dotąd jedynie podziwiałaś u innych, to świetnie, że do nas trafiłaś.

Niezależnie od tego czy już masz biznes, czy dopiero próbujesz znaleźć sposób na zmonetyzowanie swojej pasji, to platforma dla Ciebie. Dzisiaj, żeby zmienić świat, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Już dziś możesz znaleźć sposób na to, żeby dawać swoje wartości innym, żeby Twoje produkty trafiały do ludzi i czyniły świat lepszym. 

Przyszłość zaczyna się tu i teraz. Bądź zmianą, zmieniaj świat na lepszy dzięki temu co masz do zaoferowania. Eksperci mówią, że za kilka lat nie będzie już osoby na świecie, która nie jest on- line. To miliardy ludzi, którzy nas potrzebują, także Ciebie, Twojego pięknego umysłu i produktów. Dla każdego znajdzie się miejsce. To także Twój czas!

                                     

Wiesz już, że chcesz coś zmienić, ale nie wiesz jak? Szukasz pomocnej dłoni w zakresie marketingu?

 

Umów się na BEZPŁATNĄ 15 minutową konsultację, wpisując dane w poniższym formularzu. 

                                         

2 + 4 =

Jesteś coachem, szkoleniowcem, masz wiedzę którą możesz przekazać przedsiębiorczym kobietom?

Napisz do nas. Oferujemy współpracę na bardzo korzystnych warunkach. Jeśli czujesz się na siłach, żeby przekazywać swoją wiedzę, robiłaś to już wcześniej, odnosząc dydaktyczne sukcesy, posiadasz kompetencje, aby uczyć kobiety jak osiagnąć sukces, daj znać. Razem możemy więcej.

UWAGA: Jeśli chcesz współpracować z Akademią Biznesu Kobiety Sukcesu, wymagane jest wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w dziedzinie, której ekspertyzą sie zajmujesz. W trosce o najwyższą jakość szkoleń, program będzie podlegał certyfikacji na terenie Wielkiej Brytanii, w związku z tym każdy moduł będzie rygorystycznie sprawdzany. System certyfikacji służy studentom, którzy mają pewność, że inwestują w programy najwyższej jakości.

 

Zamów kurs on-line i studiuj w swoim czasie. Najlepsze kursy specjalistów w swoich dziedzinach w jednym miejscu! Zamknij

Pin It on Pinterest