Kim jesteśmy?

Margaret A. Szwed

Margaret A. Szwed

Mentorka i strateg marketingu

Holistyczna marketerka, pasjonatka neuromarketingu i emotional brandingu, od ponad 15 lat uczy się i doświadcza przemian rynkowych, do których dopasowuje skuteczne narzędzia marketingowe. Z kwalifikacji formalnych, studiowała dziennikarstwo, ukończyła marketing certyfikowany przez The Chartered Insititute of Marketing, Social IMC na Northwestern University, Consumer Neuroscience and Neuromarketing w Copenhagen Business School oraz Digital Marketing University of Illinois at Urbana- Campaign. Ambasadorka etycznych biznesów i kobiecej przedsiębiorczości. Wierzy w siłę autentyczności, docierania do wartości, które reprezentują marki i przekłada je na słowa, budując relacje ze społecznościami na całym świecie.

Monika Bondalska

Monika Bondalska

Magiczna Asystentka

Absolwentka wydziału prawa i administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Social ninja. Doskonale zorganizowana, kompetentna, ambitna i żadnej pracy się niebojąca wirtualna asystentka. Zorganizuje wszystko to, czym nie masz czasu sie zająć. Poza zadaniami typowej asystentki, biegle obsłuży social media, wykona proste grafiki, jej liczne talenty są na miarę złota. Cechują ją wysokie kompetencje, lekkie pióro, zdolności graficzne i przyjazna, otwarta natura. Diament dla każdej firmy w potrzebie.
Joanna Tucholska

Joanna Tucholska

Konsultant biznesowy

Z wykształcenia prawnik, ukończyła Prawo i Administrację na Uniwersytecie Reszowskim, z doświadczenia specjalistka ds. zasobów ludzkich (HR), coach, doradca biznesu, specjalistka od wprowadzania etycznie wytwarzanych produktów na rynek brytyjski oraz polski, konsultant projektowy, . Trener wewnętrzny (CSI Coach) w zakresie wdrażania rozwiązań z obsługi klienta. Prywatnie buddystka, z misją użyteczności dla świata. Od lat pomaga lokalnej społeczności w rozwiązywaniu ich problemów prawno- finansowych oraz niedogodności związanych z  brakiem znajomości języka. Wierzy w relacje miedzyludzkie, do projektów podchodzi analitycznie i zadaniowo, z wrodzoną dozą kreatywności.
Agata Nesteruk

Agata Nesteruk

Specjalistka nowoczesnych technologii

Z wykształcenia magister sztuki po krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych i studiach podyplomowych w Londynie. Specjalistka w zakresie visual contentu i social media. Od kilku lat zafascynowana nowymi technologiami i trendami w świecie online. Pomaga oswoić świat cyfrowych narzędzi i pokazuje jak kreatywnie prowadzić biznes online wykorzystując najnowsze aplikacje, programy i platformy. Szybko, strategicznie i skutecznie.
Aga Karakurd

Aga Karakurd

Coach i mentor biznesu

Business Coach, Project Manager, Psycholog, od ponad 5-ciu lat wspiera i umacnia firmy oraz klientów indywidualnych w drodze do osiągania lepszych rezultatów. Mentorka i coach kobiet biznesu, strateg modelowania biznesu, który natrafiając na bloki osobiste wie co z nimi zrobić. Pracuje nad konkretnymi rozwiązaniami, ustawia modele biznesowe tak, żeby zarabiały jak najwięcej i były dopasowane do osobowości właściciela marki.
Ania Pimm

Ania Pimm

Usługi finansowe dla biznesu

Absolwentka studiów o kierunku finansowym w Londynie, na co dzień jest Kontrolerem Finansowym w jednej z dużych międzynarodowych firm, pracowała w londyńskim City. Swój analityczny umysł wykorzystuje także od lat w pomaganiu polskiej społeczności, pisząc wyjątkowo skuteczne dokumenty aplikacyjne. Ma imponujące portfolio setek CV i listów motywacyjnych, dzięki którym większość aplikantów dostała zaproszenie na rozmowę i dostało pracę. Ponadto świadczy usługi księgowe dla firm, spółek i korporacji.

Zapisz się na listę kobiet spełniających marzenia i odbierz PREZENT

 

A tak serio…co jakiś czas wyślemy Ci info co nowego u nas się dzieje, praktyczne porady, a może nawet jakieś narzędzia, które przydadzą Ci się w pracy i w życiu;-)

Uwaga! Zapisujesz się dobrowolnie (mam nadzieję) i powiesz mi jeśli będziesz chciała się wypisać z globalnej wioski, prawda?

Dziś dostajesz e-booka o Storytellingu.

 

  • Tworzenie esencji marki 86%
  • Marketing 4P 96%
  • Coaching i mentoring 60%
  • Kreatywność 100%

Nasza Historia

Kim są Kobiety (i nie tylko!) Sukcesu?

Akademia Biznesu Kobiet Sukcesu to pierwsza w Wielkiej Brytanii platforma e-learningowa, na której znajdziesz kursy z dziedzin, którymi interesują się kobiety. Uczymy inteligentnych, efektywnych strategii, które pomogą Ci w życiu osobistym i biznesowym. Promujemy ekspertów i ich skuteczne programy treningowe.

Jeśli szukasz pomocnej ręki w dziedzinie:

  • szkoleń z różnych dyscypliny biznesu i obszarów rozwoju osobistego,
  • strategii marketingowej dla swojej marki,
  • sesji terapeutycznych, coachingowych czy mentoringowych,
  • takiego modelu biznesu, który usatysfakcjonuje Ciebie i Twoją rodzinę,
  • chcesz się nauczyć dodatkowych umiejętności, które dotąd jedynie podziwiałaś u innych, to świetnie, że do nas trafiłaś.

Niezależnie od tego czy już masz biznes, czy dopiero próbujesz znaleźć sposób na zmonetyzowanie swojej pasji, jesteśmy dla Ciebie. Dzisiaj, żeby zmienić świat, nie trzeba nawet wychodzić z domu. Już dziś możesz znaleźć sposób na to, żeby dawać swoje wartości innym, żeby Twoje produkty trafiały do ludzi i czyniły świat lepszym. W Akademii Biznesu Kobiety Sukcesu skupiamy się na tym, żeby jakość edukacji oraz mentoringu przekładała się na Twoje sukcesy w sferze osobistej i biznesowej.

Przyszłość zaczyna się tu i teraz. Bądź zmianą, zmieniaj świat na lepszy dzięki temu co masz do zaoferowania. Eksperci mówią, że za kilka lat nie będzie już osoby na świecie, która nie byłaby online. To miliardy ludzi, którzy nas potrzebują, także Ciebie, Twojego pięknego umysłu i produktów. Dla każdego znajdzie się miejsce. Przyłączysz się do zmiany świata na lepszy?

                                     

Zdecydowana?

 

Zamów jedno ze szkoleń lub umów się na BEZPŁATNĄ 15 minutową konsultację, wpisując dane w poniższym formularzu. 

                                         

13 + 6 =

Jesteś coachem, szkoleniowcem, masz wiedzę którą możesz przekazać przedsiębiorczym kobietom?

Napisz do nas. Oferujemy współpracę na bardzo korzystnych warunkach. Jeśli czujesz się na siłach, żeby przekazywać swoją wiedzę, robiłaś to już wcześniej, odnosząc dydaktyczne sukcesy, posiadasz kompetencje, aby uczyć kobiety jak osiagnąć sukces, daj znać. Razem możemy więcej.

UWAGA: Jeśli chcesz współpracować z Akademią Biznesu Kobiety Sukcesu, wymagane jest wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w dziedzinie, której ekspertyzą sie zajmujesz. W trosce o najwyższą jakość szkoleń, program będzie podlegał certyfikacji na terenie Wielkiej Brytanii, w związku z tym każdy moduł będzie rygorystycznie sprawdzany. System certyfikacji służy studentom, którzy mają pewność, że inwestują w programy najwyższej jakości.

 

Zamów kurs on-line i studiuj w swoim czasie. Najlepsze kursy specjalistów w swoich dziedzinach w jednym miejscu! Zamknij

Pin It on Pinterest