Q&A’s

Jak wyglądają kursy w Akademii Biznesu Kobiety Sukcesu?

W zależności od wybranego kursu, dostaniesz powiadomienie o trybie kursu mailem. Część trenerów prowadzi kursy na swoich platformach, część kursów dostępna jest bezpośrednio z naszej platformy. W związku z tym, że ludzie mają różną zdolność zapamiętywania, przygotowujemy autorski program dydaktyczny, uwzględniający materiały video, pdfy z materiałami, powtarzając materiał na każdej lekcji. W niektórych przypadkach również dołączamy podcasty. W zależności od wybranego kursu, czas trwania jest określony podczas zapisu, dodatkowo każdy kursant ma dostęp do swojej platformy 24h na dobę i może zawsze do materiału wrócić. Zazwyczaj materiały wysyłane są codziennie.

W jaki sposób sprawdzacie czego się nauczyłam?

Każda część kursu zawiera część sprawdzającą Twoją wiedzę. W zależności od wybranego kursu będzie to test, zadanie do wykonania, ustna konsultacja z trenerem. Każda część kursu musi być zaliczona, aby kurs został ukończony.

Czy na kursie nauczę się magicznych sztuczek sprzedaży, marketingu i będę bogata?

Jedyny kurs, którego nie oferujemy to kurs magii. Niestety jesteśmy osobami, które poświęciły życie danej dyscyplinie biznesu lub rozwoju osobistego, nikt z nas nie doznał olśnienia, które pozwalałoby dziś dawać certyfikaty na magiczne sztuczki. Obiecujemy jednak, że nauczysz się tego co Ci obiecujemy, że dostaniesz solidne fundamenty pod swój biznes i poprawisz jakość swojego życia. Marketing, którego uczymy to przede wszystkim świat wartości, który umiejętnie dopasujesz do potrzeb swoich idealnych klientów. Nie prowadzimy kursów MLM, nie wciągamy w żadne piramidy. To czy Twoja sytuacja finansowa się poprawi zależy od Twojej pracy, od tego jak szybko wdrożysz zmiany w życie. Nie obiecamy Ci zmian, jeśli sama nie jesteś na nie gotowa. Dajemy, pomagamy, jesteśmy autentyczni, otwarci i szczerzy. Takie wartości także przekazujemy i wyznajemy pogląd, że wartość jest najbardziej znaczącą walutą w dzisiejszych czasach.

Czy dostanę dyplom lub certyfikat po ukończeniu kursu?

Tak. Po każdym kursie dostaniesz dyplom ukończenia kursu w formie pdf. Będziesz mogła używać nazwy kursu w dokumentach aplikacyjnych. W przyszłości dostaniesz także brytyjski certyfikat potwierdzający Twoje kwalifikacje i odbyty kurs w wybranej dziedzinie. Jednak taki certyfikat dostępny będzie jedynie w wybranych dziedzinach, których akredytacja jest obecnie możliwa.

Czy mogę nagrywać materiały video?

Wszelkie materiały dostępne w strefie kursanta są własnością akademii bądź trenera. Nie można ich powielać, przekazywać osobom trzecim ani umieszczać w swoim materiałach promocyjnych. Natomiast po zakupie kursu, masz do nich dostęp przez co najmniej 6-12 miesięcy, w zależności od kursu, możesz do nich wrócić, obejrzeć ponownie i skorzystać z wiedzy na nich przekazywanej.

Czy potrzebuję specjalnego sprzętu?

Wszystko czego potrzebujesz do rozpoczęcia kursu to dostęp do komputera, standardowy ekran, słuchawki bądź mikrofon wbudowany w urządzenie, z którego korzystasz. Ze względu na ograniczenia dostępności do materiałów w telefonach komórkowych, zalecane jest korzystanie z komputera lub laptopa. Dodatkowo prosimy o zaopatrzenie się w notatnik, przyrządy piśmiennicze i w miarę możliwości drukarkę. Materiały są przygotowywane w standardowych plikach Microsoft Word, Excel, Power Point. Materiały video także powinny działać bez instalacji żadnych dodatkowych wtyczek.

 

 

 

 

 

 

Czy mogę płacić przelewem bankowym?

Najwygodniejszą formą zapłaty za kurs zarówno dla nas, jak i dla Ciebie jest PayPal. Jeśli jednak nie masz do niego dostępu skontaktuj się z nami w celu organizacji alternatywnej formy płatności, w tym przelewu bankowego. Firma mieści się na terenie Wielkiej Brytanii więc jeśli dokonujesz płatności z jednego z krajów Europy, najlepiej skorzystać z międzynarodowych transferów, aby uniknąć drogiej opłaty bankowej. Dane zostaną podane na życzenie. W każdym przypadku jest możliwe wystawienie faktury lub rachunku.

Jeśli nie jestem zadowolona z kursu, gdzie składam reklamację?

Dbamy o to, żebyś była zadowolona z każdego kursu, w jakim weźmiesz udział, dokładnie sprawdzając kadrę przed podpisaniem umowy współpracy. Jeśli jednak uznasz, że kurs zupełnie nie spełnił Twoich oczekiwań, gwarantujemy zwrot pieniędzy lub inną formę rekompensaty uznaną przez Ciebie za wystarczającą.

Czy mogę dołączyć do akademii jako trener?

Proces zatwierdzania trenera zazwyczaj trwa kilka tygodni. Jeśli masz uznane na świecie kwalifikacje, doświadczenie i sukcesy w swojej branży, wypełnij formularz kontaktowy na stronie. Po zakwalifikowaniu do współpracy z akademią, ustalimy szczegóły i opracujemy wspólnie program optymalny dla naszych kursantek. Po podpisaniu umowy, Twój kurs zostanie dodany do oferty.

Jakie korzyści zyskuję jako trener, dołączając do Akademii Biznesu Kobiet Sukcesu?

Jeśli jesteś trenerem działającym na wąskim terenie, oferujemy możliwość ekspansji na nowe rynki. Każdy kurs będzie wspomagany starannie zaplanowanymi działaniami komunikacji marketingowej, włącznie z reklamami płatnymi na social mediach. Ponadto Twój kurs zostanie wzbogacony treściami innego eksperta, który uzupełni wiedzę, którą Ty przekazujesz. Dbamy o to, żeby nasze kursantki dostawały rozwiązania kompleksowe, aby w pełni mogły rozwinąć swoje możliwości. Dzięki dostępowi do wielu specjalistów z całego świata, jesteśmy w stanie dopasować odpowiednie moduły, które będą stanowiły dodatkową wartość dla kursanta.

Dlaczego ceny podane na stronie są inne niż na innych platformach?

Ceny mogą być zarówno niższe, jak i wyższe niż na innych platformach, podobnie jak ten sam towar na jednej stronie będzie kosztował określoną kwotę, na innej stronie będzie ona inna. Jednakże dbamy o to, żeby kursy były w cenach najlepszych dla klienta, na bieżąco sprawdzając podobne produkty na rynku. Dodatkowo nasze kursy zawierają dodatkowe moduły, których nie ma np. na stronie trenera. Dbając o najlepszą jakość szkoleń i ich wykorzystanie w życiu codziennym, proponujemy rozwiązania bardziej kompleksowe. Nie zostawiamy rozpoczętej zmiany bez dodatkowych narzędzi, które pomagają ją zrealizować.

Czy warto kupować szkolenia pakietowe i dlaczego tyle kosztują?

Szkolenia pakietowe to niczym garsonka szyta na miarę. To zupełnie inny tryb pracy, w którym skupiamy się na konkretnych problemach kursanta. Korzystając z pojedynczych kursów zazwyczaj czujesz się anonimowo, nawet jeśli dostajesz wsparcie w systemie 1:1, szkolenie zazwyczaj obejmuje bardzo wąską działkę. Szkolenia pakietowe to ogrom wartości, multidysplinarne, holistyczne podejście do Ciebie i Twojego biznesu, które ma zaowocować konkretnymi efektami. To także zobowiązanie czasowe dla kilku trenerów i dla Ciebie, elitarna grupa bądź praca samodzielna ze specjalistami najwyższej klasy.

Zamów kurs on-line i studiuj w swoim czasie. Najlepsze kursy specjalistów w swoich dziedzinach w jednym miejscu! Zamknij

Pin It on Pinterest