Do wyzwania pozostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Dołącz, odbierz

Dołącz do wyzwania i pobierz workbook. Zapisz pytania do nas.

Pobierz teraz

Zostań członkinią dedykowanej społeczności

Dołącz do grupy zamkniętej na Facebooku: Kobiety Sukcesu – TBC Marketing Workout.

Rozpocznij zmiany w życiu

1. lutego o godzinie 10:07 spotkaj się z nami na FB Live na dedykowanej grupie. Polub nasz Fanpage:

Kobiety Sukcesu

Kto stoi za organizacją Kobiet Sukcesu – Akademii Biznesu?

Aga Karakurd

Coach i mentor biznesu

Business Coach, Project Manager, Psycholog, od ponad 5-ciu lat wspiera i umacnia firmy oraz klientów indywidualnych w drodze do osiągania lepszych rezultatów. Wierzy, że w każdej kobiecie drzemie potencjał a jej zadaniem jest go wydobyć. Modeluje biznesy i łączy ludzi. Jej dewizą jest: działaj, nie czekaj!

Gosia Szwed

Marketer

Strateg marketingu, pasjonatka neuromarketingu i emotional brandingu, od ponad 15 lat uczy się i doświadcza przemian rynkowych, do których dopasowuje skuteczne narzędzia marketingowe. Ambasadorka etycznych biznesów, szczególnie tych opartych na kobiecych pasjach. Wydobywa z kobiet ich własny potencjał twórczy.

Marek Olszewski

Mentor finansowy

Studiował MBA, praktyk z ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie zarządzania finansami firm i tworzenia kompleksowych rozwiązań z zakresu optymalizacji kosztowej i organizacyjnej. Guru finansowy, który przemienia tak sobie prosperujące firmy w sprawnie działające biznesy. Przywraca kobiece pasje do pionu, organizując je w biznes.
Twoja pasja

 

Wasze transmisje live, czytam posty i niesamowicie mnie ujęliście swoimi kompetencjami, zmysłem analityka, finansisty i coacha! Jestem w szoku, że o tak trudnych, a nawet nudnych sprawach finansowych Marek mówi w tak prosty, przejrzysty i ciekawy sposób, że aż chce się słuchać! I mimo Waszej ogromnej wiedzy jesteście normalni, autentyczni, lojalni!

Anna Afshar

Właścicielka, Aruscraft

Gosia jest bardzo doświadczonym specjalistą z dziedziny marketingu – poza tym jest wspaniałą, ciepłą, mądrą osobą, i praca z nią jest wielką przyjemnością i zawsze daje doskonałe rezultaty.

 New Business Director, Aktorka i Prezenterka, PMA Marketing and PlanetMaja.com

W kilkanaście minut otrzymałam wiele cennych wskazówek, które pozwoliły mi podjąć działania. Także z pewnością skorzystałam!

Maja Santi

Właścicielka, Zarabiaj jako bloger

Świetna atmosfera, dobrze przygotowane materiały. Polecam szczególnie tym osobom, które chciałyby świadomie zarządzać finansami w swojej firmie, ale nie wiedzą od czego zacząć!

Agata Ciesielska

www.cykcykstudio.pl

Otwarci na potrzeby klienta, a jednocześnie niezwykle inteligentni, inspirujący, a przy tym świetnie wykształceni i bardzo dobrze przygotowani merytorycznie - to cechy, które najlepiej opisują ten niesamowity team.

Agata Pierzak – Dudek

HR Consulting

Oferta Limitowana

BONUS dla wytrwałych

Jeśli dotarłaś do tego miejsca, mamy dla Ciebie prezent. Dla pierwszych 20 osób, które zapiszą się na wyzwanie – 1 godzina konsultacji indywidualnej z dowolnym mentorem GRATIS.

BONUS na wytrwałych

10 + 5 =

Stay tuned.

facebookinstagramtwitterrss