Zostań nauczycielką Kobiet Sukcesu.

Jesteś mentorką, trenerem, nauczycielką, coachem? Uczysz kobiety i odnosisz na tym polu sukcesy?

Daj znać. Może czekamy właśnie na Ciebie.

 

Unikalny system partnerski.

Masz możliwość wstawienia swojego kursu w gotowej formie lub dostarczenia materiałów, które zostaną dołączone bezpośrednio na naszej platformie.

Dodatkowo otrzymujesz wsparcie mentoringowe od specjalistów w programie.

Dlaczego warto przystąpić do programu?

Pozyskanie nowego rynku

Platforma jest zarejestrowana w Wielkiej Brytanii, jednak jest dostępna niemal na całym świecie. Dla nas wartoscią jest wygoda klienta.

Unikalny system współpracy

W Akademii nie ma miejsca na rywalizację, każdy pomaga każdemu, tworzymy społeczność, której wspólną misją i celem jest edukacja i efektywne zmiany w obszarach osobistych i zawodowych.

Pracujemy wg prostych, przejrzystych zasad

Po wpłacie na nasze konto, płatność niezwłocznie jest przekazywana trenerowi przed rozpoczęciem szkolenia. Nie zmieniamy zasad ani ustalonych progów prowizyjnych w czasie trwania umowy.

Ekskluzywna sieć partnerska

Nie podejmujemy się sprzedaży każdego szkolenia. Partnerzy dobierani są selektywnie i zatwierdzani dopiero po przejrzeniu rekomendacji od klientów i w oparciu o zapotrzebowanie rynku.

Służymy Ci pomocą

Jeśli potrzebujesz pomocy w swoim biznesie lub we współpracy z kleintem, jetseśmy tu, żeby Ci pomóc.

 

 

 

Ucz kobiety, zmieniaj świat!

To miejsce czeka na Ciebie. Tak, rozdajemy stołki. Dołączasz?Akademia Biznesu Kobiet Sukcesu to platforma e-learningowa, przeznaczona dla kobiet, które chcą zmienic swoje życie, nabyć nowe umięjetności, ktore pozwolą im na szczęśliwe, harmonijne życie. Poszukujemy nauczycieli niemal z każdej dziedziny, którą interesują się kobiety. Niezależnie od tego czy uczysz kobiety jak żyć lepiej od strony ducha, czy ciała, daj znać. Sukces bowiem ma wiele twarzy. Dla jednych będzie to biznes, dla inych życie bez stresu w harmonijnej rodzinie, dla innych dbanie o fizyczność. Zatem jeśli zależy Ci na kobietach, chcesz je nauczyć czegoś wartościowego, ta platforma jest dla Ciebie.

Jedyna platforma e-learningowa dla Polek w Wielkiej Brytanii.

W kobietach tkwi niesamowita siła. Jeśli chcesz się przynić do osiągania przez nie sukcesu, dodawania im pewności siebie, nowych umiejętności, które wpłyną na jej życie, daj znać.

Nier spamujemy!

Zamów kurs on-line i studiuj w swoim czasie. Najlepsze kursy specjalistów w swoich dziedzinach w jednym miejscu! Zamknij

Pin It on Pinterest